CAKE na Warsztatach Izby Gospodarczej Gazownictwa

CAKE na Warsztatach Izby Gospodarczej Gazownictwa

W dniach 25- 26 października 2023 r. uczestniczyliśmy  w warsztatach zorganizowanych przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa w Tarnowie pt.” Emisje z sieci gazowej – nowe wyzwania”. Podczas pierwszego dnia warsztatów nasz ekspert Maciej Cygler miał okazję zaprezentować prezentację pt. ” Skutki rozszerzenia handlu emisjami w ramach Fit for 55 – wyniki modelowania ekonomicznego”. 

 

Warsztaty były okazją do przedstawienia zarówno naszego warsztatu analitycznego, jak prowadzonych przez nas prac, i wyników analizy opracowanej w ramach projektu LIFE VIIEW 2050 nt. skutków rozszerzenia systemu handlu emisjami w ramach  pakietu Fit for 55, a także  jednocześnie pozwoliły na poszerzenie kręgu odbiorców zainteresowanych naszymi działaniami. 

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie  oraz udział w ciekawych dyskusjach!

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi analizami: ⤵

  LIFE VIIEW 2050_CHANGING THE SCOPE OF THE EU EMISSIONS TRADING SYSTEMS (8,6 MiB, 124 hits)

  „VIIEW on EU ETS 2050: Nowe sektory w EU ETS w kontekście neutralności klimatycznej w UE w 2050 – Skutki dla Polski” (1,4 MiB, 511 hits)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję