LIFE VIIEW 2050 na Dniach LIFE, 16.05.2024

LIFE VIIEW 2050 na Dniach LIFE, 16.05.2024

 

W dniu 16 maja 2024 r. Zespół CAKE uczestniczył w Dniach Informacyjnych LIFE w Warszawie organizowanych przez NFOŚIGW i Krajowy Punkt Kontaktowy LIFE.

 

Podczas Dni Informacyjnych Zespół CAKE aktywnie prezentował zarówno prace, jak i wyniki projektu LIFE VIIEW 2050 o “Ocena długoterminowego wpływu europejskiego systemu handlu uprawnieniami do emisji (EU ETS) na zeroemisyjną gospodarkę do 2050 r.” LIFE VIIEW 2050″ (LIFE 19GIC/PL/001205) oraz przybliżyć uczestnikom informacje o jego celach i wypracowanych efektach.

 

Na naszym stoisku Centrum Analiz Klimatyczno-Energetycznych (CAKE) przedstawiciele Zespołu CAKE mieli okazję opowiedzieć zainteresowanym uczestnikom Dni LIFE o historii naszych działań w ramach Programu LIFE, tj. zakończonym już LIFE Climate CAKE PL oraz o obecnie trwającym i realizowanym projekcie LIFE VIIEW2050, jak również o przyszłych nowych projektach.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Krzysztofowi Bolesta, Sekretarzowi Stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska za docenienie naszej pracy w ramach realizowanych projektów LIFE.

Więcej: https://www.gov.pl/web/nfosigw/dni-informacyjne-life-juz-za-nami-dziekujemy-za-tak-liczna-obecnosc 

 

Jednocześnie udział w Dniach LIFE pozwolił na zapoznanie się z nową perspektywą oraz z doświadczeniami innych projektów i nawiązanie kontaktów networkingowych z innymi beneficjentami programu LIFE, tj. np. LIFE After COAL PL.

 

 

Dziękujemy bardzo za zaproszenie, wspaniałą organizację i  opiekę NFOŚiGW i KPK LIFE podczas kolejnego Dnia Informacyjnego LIFE!

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję