ZAPROSZENIE NA LIFE VIIEW 2050 WEBINAR 18 MAJ 2023

ZAPROSZENIE NA LIFE VIIEW 2050 WEBINAR 18 MAJ 2023

Zapraszamy do udziału w webinarium LIFE VIIEW 2050 na temat “VIIEW 2050: Changing the scope of the EU ETS”, które odbędzie się online 18 maja 2023 r. o godz. 14:00 – 15:30 (CET). Niedawno opublikowany raport Centrum Analiz Klimatycznych i Energetycznych (CAKE), który bada wpływ unijnego pakietu Fit for 55 na gospodarkę UE i Polski do 2050 r., zostanie przedstawiony, jako punkt wyjścia do dalszej dyskusji nad możliwymi opcjami wsparcia realizacji swoich polityk klimatycznych przez państwa rozwijające się poprzez pełnoprawne i zgodne z Porozumieniem Paryskim krajowych systemach handlu emisjami, z myślą o ich przyszłym połączeniu w celu osiągnięcia prawdziwie globalnego wpływu.

 

Formularz rejestracyjny jest: TUTAJ. Po rejestracji zostanie Państwu udostępniony link do spotkania.

 

Agenda spotkania: LINK

 

Pełna analiza jest dostępna w języku angielskim:

  VIIEW on EU ETS 2050: Changing the scope of the EU ETS (7,5 MiB, 1 057 hits)

 

Zapraszamy również do przyłączenia się do Platformy Ekspertów, aby ułatwiać wymianę informacji między ekspertami ds. rynków węglowych oraz zapewnić przestrzeń do szerszego rozpowszechniania wiedzy na temat cen uprawnień do emisji poprzez zalogowanie się na naszej stronie internetowej LINK (https://climatecake.ios.edu.pl/life-viiew-2050-platform/?lang=en ) oraz na kanale LinkedIn. 

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: cake@kobize.pl

Powrót
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych,
Polityka Prywatności.
Akceptuję